Inżynier Sprzedaży

W związku z intensywnym rozwojem firmy w Polsce, poszukujemy osób na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa techniczno-handlowa klientów
  • podtrzymywanie dobrych relacji z aktualnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • prowadzenie szkoleń w zakresie oferowanych produktów i rozwiązań przy wsparciu Działu Technicznego dla instalatorów oraz przedstawicieli handlowych współpracujących hurtowni
  • realizowanie powierzonych zadań sprzedażowych

 WYMAGANIA :

  • wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne, kierunkowe (HVAC)
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym/ pokrewnym stanowisku w branży
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • proaktywność
  • samodzielność, zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • komunikatywność oraz umiejętność nawiązania i utrzymania stałych relacji z Klientami
  • znajomość Microsoft Office
  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • niezbędne narzędzia pracy
  • duże możliwości rozwoju osobistego poprzez szkolenia techniczne, handlowe i naukę języków obcych
  • przyjazną atmosferę pracy
  • konkurencyjne wynagrodzenie i warunki pracy

Miejsca pracy – 5 obszarów: Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adresrekrutacja@imi-hydronic.com wraz z klauzulą: Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji IMI International Sp. z o.o., 32-300 Olkusz, Olewin 50A (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ustaw nr 133 poz. 883 z późn. zm.).