Absolventské programy

Dnešní absolventi jsou zítřejší inovátoři. Našim cílem je přilákat nejlepší absolventy, protože díky nim budeme schopni i nadále vyrábět špičkové inovativní a energeticky úsporné produkty, které zákazníci ocení.​


Velké výzvy, ještě větší možnosti 
Každý, kdo se zapojí do Graduate programu IMI Hydronic Engineering pro absolventy, se stane součástí dvoutisícového silného týmu, který hledá inovativní řešení klimatických problémů, jimž dnešní svět čelí. Očekáváme od Vás velké věci, ale můžete se spolehnout na to, že od nás dostanete veškerou možnou podporu, abyste se mohli stát významným a hodnotným členem naší společnosti.

Jsme celosvětovou společností u s pobočkami na pěti kontinentech a ve 34 zemích světa. Náš program pro absolventy je maximálně důležitý všude, kde působíme, nicméně se v současné době hledáme a rozvíjíme talenty nejvíce ve třech klíčových zemích: Německu, Švédsku a Polsku.​

Co od Vás očekáváme 
Hledáme absolventy v následujících oborech:

  • Strojní inženýrství
  • Elektrotechnické inženýrství
  • Řízení a automatizace
  • Výrobní inženýrství

Pokud jste získali titul v jakémkoli z těchto odvětví, mohli byste být právě Vy těmi, které hledáme. Pokud budete vybráni, budeme od Vás očekávat, že se budete ihned od počátku zapojovat do zásadních projektů. Náš program nabízí 4 místa na dobu 6 měsíců. Je to Vaše příležitost získat zkušenosti z jiných kultur, rozšířit si své znalosti a zastávat důležitou roli v našich aktivitách Výzkumu & Vývoje.
Komplexní přístup k rozvoji absolventů
Budete také vyškoleni v oblastech projektového managementu, provozu a technického prodeje. Po celou dobu Vás bude provázet zkušený kolega, získáte rovněž důležité informace od Vašich řídících manažerů. Na konci tohoto programu budete mít šanci najít uplatnění ve Vaší domovské zemi a využít tak zkušeností i dovedností nabytých k rozvoji Vaší kariéry u nás.

Více o našem Graudate programu IMI Hydronic Engineering pro absolventy naleznete zde:​

Dejte nám vědět

Hledáte práci u společnosti, která si váží svých zaměstnanců a investuje do nich.
Absolventské programy