Profesní kariéra

​IMI Hydronic Engineering je jedinečným zaměstnavatelem a hledá profesionály nejvyšších kvalit, kteří nám pomohou udržet si naši pozici špičkového poskytovatele HVAC řešení na trhu.​​​


Mohou to být právě Vaše schopnosti, které potřebujeme 
Naše produkty jsou v povědomí zákazníků, jako produkty nejvyšší kvality, spolehlivosti a účinnosti. Je pro nás klíčové, aby naši lidé byli také takový.
Kvalitní lidé přinášejí kvalitní řešení 
Pokud jste jeden z nejlepších, máte dovednosti, znalosti a zkušenosti, které potřebujeme, abychom se mohli udržet ve vedoucí pozici na trhu, pak můžete být Vy právě tou osobou, kterou hledáme. Potřebujeme lidi, kteří jsou profesionálové, skvělí v tom, co dělají a schopní přinést do naší společnosti přidanou hodnotu.

Pokud se k nám přidáte, stanete se součástí našeho týmu, který vytváří inovativní technologie a produkty, jež pomáhají dělat svět čistším, bezpečnějším a udržitelnějším místem pro život. Pomůžeme Vám stavět na vašich dovednostech, najít příležitosti k rozvoji Vaší kariéry a významně přispívat k tomu, aby se IMI Hydronic Engineering udržela ve své vedoucí pozici na trhu poskytovatele inovativních produktů a řešení HVAC.​
Objevujeme talent a podporujeme rozvoj 
Hledáme energické lidi s odhodláním a talentem, kteří nám mohou pomoci k růstu. Budete potřebovat schopnost a přístup "can do" (zvládnu to), také musíte být týmovým hráčem, jenž přidává hodnotu všude, kde působí. My na oplátku budeme investovat do vašeho osobního rozvoje a pomůžeme Vám vystavět Vaši kariéru zde v IMI Hydronic Engineering.

Pokud se chcete dozvědět více o možnostech rozvoje kariéry v IMI Hydronic Engineering, pokračujte zde.

Kariéra​

Přečtěte si více o profesních příležitostech v IMI plc.Profesní kariéra