Rozvíjíme lidi

​​​Prvním krokem k tomu, aby IMI Hydronic Engineering dosáhla úspěchu, je přilákat vysoce kvalitní lidi, proto považujeme za zásadní pomáhat našim zaměstnancům rozvíjet jejich schopnosti, kterými budou dále přispívat k našemu růstu.


Bohaté programy rozvoje 
Naše silná pozice na světovém trhu coby špičkové společnosti poskytující hydronická řešení závisí na potenciálu jedinců. Víme, že nemůžeme zůstávat na místě. Pokud se máme udržet v čele, musíme být schopni nabízet efektivní a obohacující systém programů rozvoje našim talentovaným zaměstnancům.

V roce 2015 jsme spustili sérii programů, školení a výuky napříč naší obchodní sférou. Našim cílem je zaměřit se na:​

  • kariérní růst do senior managementu - zajišťujeme, že naši lidé mají dovednosti, znalosti a vůli pracovat na svém kariérním růstu
  • důležité kontrolní a přední manažerské dovednosti - vedeme management, aby napříč celou obchodní sféru zjišťoval, jaká školení naši zaměstnanci potřebují ke svému rozvoji
  • technické dovednosti - naše programy pro absolventy upravujeme tak, aby nejen přilákaly nejlepší lidi, ale také aby se jim dařilo rozvíjet širokou škálu schopností, které pro svou úspěšnou kariéru potřebují

Možnosti inovativního vzdělávání 
Vyrábíme špičkové výrobky pro hydronická řešení a neustále pracujeme na jejich zlepšení. Stejný přístup aplikujeme na naše zaměstance. Nedávno jsme spustili on-line vzdělávací portál, IMI Learn, který slouží k rozvoji každého zaměstnance. IMI Learn je jednotný integrovaný vzdělávací systém, který pomůže každému zaměstnanci rozvíjet dovednosti, jež potřebuje a také si upevnit klíčová pravidla IMI v každé činnosti.

Hledáme nové talenty
Pracujeme na rozvoji příští generace manažerů tím, že urychlujeme osobní rozvoje zaměstnanců. Více o naší iniciativě Operations Fast Track se dozvíte zde.

Pokud se Vám líbí naše nabídka, spojte se s námi 
​Jsme vždycky rádi, pokud nás zkontaktují talentovaní lidé, kteří vyhovují profilu kandidáta a kteří mohou prokázat, že budou opravdovým přínosem pro IMI Hydronic Engineering. Pokud byste se chtěli dozvědět více o práci u nás, otevřete si stránku pro uchazeče a udělejte první krok na své cestě k obohacující kariéře nebo se s námi zkontaktujte přímo.

Dejte nám vědět

Hledáte práci u společnosti, která si váží svých zaměstnanců a investuje do nich.
Rozvíjíme lidi