Mezinárodní odborný veletrh Aquatherm
Již brzy se otevřou brány areálu PVA EXPO v Letňanech a nabídnou všem návštěvníkům nejnovější informace, řešení a prezentace produktů z oblasti vytápěcí, ventilační, klimatizační, měřicí, regulační, sanitární a ekologické techniky.

31. 1. 2020

 Mezinárodní odborný veletrh Aquatherm 3. až 6. března 2020

Hlavním tématem našeho stánku jsou chytrá řešení značky IMI HEIMEIER pro soustavy HVAC včetně unikátní patentované technologie AFC®, technologie automatické regulace průtoku, využitelné pro otopná tělesa i soustavy podlahového vytápění. Z produktů řady IMI TA budou určitě zastoupeny tlakově nezávislé ventily TA-Modulator a digitálně konfigurovatelné pohony TA-Slider, adaptovatelné na všechny druhy projektů a instalací. IMI Pneumatex zase splní všechny požadavky na udržení správného tlaku i kvality vody v soustavě. Představíme nový kompaktní expanzní automat Simply Compresso a cyklónový separátor kalů a magnetitu Zeparo Cyclone. Nedílnou součástí našich řešení jsou chytré mobilní aplikace, např. HyTools a HyTune, díky nimž se zjednoduší celý proces návrhu, instalace, nastavení a následné regulace. 


Naším cílem v IMI je přinášet chytrá řešení, která přinášejí výhody jak projektantům, tak montážním technikům, stejně jako majitelům nemovitostí a konečným uživatelům v podobě úspory času, energie, provozních nákladů a vyšším komfortu. Přijďte si na náš stánek vyzkoušet ukázky vybraných řešení v praxi na funkčních demo panelech. Zároveň můžete s našimi obchodníky a techniky projednat cokoli, co vás bude zajímat.

Najdete nás: Hala 3, stánek 324

Abyste získali vstupenku zdarma, zaregistrujte se předem na stránkách:

https://www.aquatherm-praha.com/cz/registrace-navstevniku-firmy

jako číslo partnera uveďte: 2033240

Poukázku, která vám přijde do mailu, poté při příchodu na veletrh vyměníte za registrační kartu návštěvníka (vstupenku).

  • získáte ZDARMA vstup na konfererenci „SRI 100 %" – CHYTRÉ BUDOVY S TÉMĚŘ NULOVOU SPOTŘEBOU ENERGIE. Více informací ZDE.
  • získáte ZDARMA aplikaci App® umožňující uložení základních informací o našich novinkách vč. regionálních kontaktů. Více informací ZDE.

Těšíme se na brzkou shledanou!

Mezinárodní odborný veletrh Aquatherm