Virtuální veletrh TZBexpo 2021
23. - 26. února 2021 proběhne 1. virtuální veletrh  TZBexpo s cílem přinést kompletní přehled v oblasti technického zařízení budov a zároveň přenést do online platformy maximum benefitů z osobního kontaktu.

10. 2. 2021

CZ_TZBExpo_2021_1.jpg

Kromě prezentací firem, klíčových produktů a jedinečných řešení, videí a dokumentů ke stažení se všichni návštěvníci mohou těšit na možnost online schůzek se zástupci firem i živé vysílání a odborné semináře. Myšlenka na inovativní a moderní přístup stejně jako flexibilita a reakce na aktuální situaci je nám rozhodně blízká, proto rádi všechny návštěvníky přivítáme na našem prvním virtuálním stánku. Na naší expozici najdete to nejzásadnější, čím technologická řešení IMI Heimeier, TA a Pneumatex společně s odborným poradenstvím přispívají k návrhu a realizaci nových nebo renovačních projektů pro správně vyvážené a snadno regulovatelné soustavy vytápění a chlazení. Můžete si stáhnout odborné katalogy a brožury, případně si přečíst aktuality či shlédnout produktová videa i záznamy odborných webinářů. Zároveň prostřednictvím portálu můžete živě komunikovat s našimi obchodními zástupci i techniky a konzultovat s nimi všechny dotazy.

Z pohodní domova nebo kanceláře, z počítače či chytrého telefonu můžete navštívit tento veletrh a dozvědět se, co je v našem oboru nového.

KDY: 23. až 26. 2. 2021

od 9:00 do 17:00 budou otevřené virtuální místnosti expozic a doprovodný program, vysílaný živě

od 17:00 do 9:00 budou k dispozici všechny expozice k prohlížení

KDE: www.tzbexpo.com

Odkaz na expozici IMI Hydronic Engineering ZDE

V rámci živých přenosů je na 25. února od 10,20 h naplánován rozhovor našeho technického ředitele, Josefa Jáchima, a pana Ing. Josefa Hodbodě, vedoucího redakce Vytápění portálu TZb-Info. Hlavním tématem bude komplexní řešení na míru od IMI Hydronic Engineering, které splní i nejnáročnější požadavky na soustavy HVAC, a také novinky v naší nabídce.

Těšíme se toto virtuální setkání, prozatímní alternativu do doby, než se budeme moci potkat tváří v tvář.

Tým IMI Hydronic Engineering


Virtualni veletrh TZBexpo 2021