ISH 2019
Hlavním tématem jsou řešení pro chytré budovy, energetická účinnost a lepší řízení výkonu a teploty v soustavách.

18. 2. 2019

Naše prezentace na letošní výstavě ISH ve Frankfurtu v Německu se primárně zaměřuje na produkty pro inteligentní budovy všech velikostí. Zjistěte, jak vám naše řešení pomohou optimalizovat využití energie a jak můžete lépe kontrolovat a ovládat jakékoli soustavy HVAC.
IMI TA bude prezentovat sortiment oblíbených digitálních pohonů TA-Slider, který byl nedávno rozšířen o možnosti sběrnicové komunikace BUS pro menší aplikace, jako jsou fancoilové jednotky. Naše pohony se nyní plně přizpůsobí jakémukoli návrhu, ovládání a instalaci v aplikacích HVAC, které vyžadují sílu uzavírání až do 1250 N.

IMI Pneumatex předvede funkční ukázky našich produktů pro udržování tlaku. Jedinečná technologie BrainCube umožňuje dálkový přístup a ovládání systému pomocí připojeného zařízení či prostřednictvím systému správy budov (BMS) kdykoli a odkudkoli. Široký sortiment produktů pro udržování tlaku poskytujeme již ve standardní výbavě s integrovanými možnostmi připojení bez ohledu na to, zda hledáte zařízení s čerpadly, kompresory, s nebo bez doplňování vody a integrovaným podtlakovým odplyňováním. 

IMI Heimeier představí nové řešení termostatické regulace pro inteligentní domy a byty, které bude uvedeno na trh v průběhu letošního jara v Německu a Rakousku. Sortiment je přizpůsobený systémům s termostatickými hlavicemi, podlahovým vytápěním či jejich kombinacím. Demonstrační funkční panel bude k dispozici v našem stánku.


Vyzkoušejte si naše produkty osobně. Zároveň budete mít možnost promluvit si s některým z našich obchodních a technických zástupců:
Pondělí 11. března – pátek 15. března
Stánek E06, hala 9.1Stand_003_small.jpg

ISH 2019