IMI HEIMEIER

​​Světová jednička v termostatické regulaci. ​​


Inovativní řešení pro všechny požadavky na termostatickou regulaci ​
Efektivní termostatická regulace teploty v místnosti zvyšuje energetickou účinnost a zlepšuje celkový výkon HVAC soustav. Proto jsme po desetiletí vyvíjeli nová řešení, abychom Vám poskytli možnost nad regulací převzít plnou kontrolu. Společnost IMI HEIMEIER byla založena v roce 1928, dnes je světovou jedničkou v termostatické regulaci a partner tisícům zákazníkům v oblasti HVAC po celém světě.
Naše široká škála termostatických hlavic a ventilů včetně ventilů s automatickou regulací průtoku, pokojových termostatů, elektrických regulátorů otopných tělesa a podlahového vytápění i pohonů je konstruována pro vysoký výkon a dlouhodobou odolnost s německou přesností. Naše produkty se snadno montují i nastavují a jsou v souladu s mezinárodními certifikačními standardy. Všechny před opuštěním výrobního závodu prochází řadou zkoušek, testů a kontrol těsnosti, což dává našim zákazníkům jistotu, že jakmile navrhnou nebo instalují některý z výrobků IMI HEIMEIER, můžou svým zákazníkům garantovat dlouhodobou funkčnost a stabilní výkon. 

Snižování energetické náročnosti a vytváření ideálního vnitřního klimatu 
Výrobky IMI HEIMEIER pomohou vytvořit vnitřní klima, které je bezpečné, komfortní a především energeticky účinné. Existuje nepřeberné množství důkazů ilustrujících, jak efektivní mohou být správné termostatické regulační technologie pro dosažení výrazné úspory nákladů a zlepšení výkonnosti systému. Například:
  • Správně nastavené termostatické radiátorové ventily mohou snížit spotřebu energie až o 28 % ve srovnání s obyčejnými radiátorovými ventily.
  • Výměnou starých termostatických hlavic dostupných před rokem 1988 za nové je možno dosáhnout úspor energií až 7 %.

Neustále se snažíme vyvíjet nové technologie pro termostatickou regulaci s cílem naplnit očekávání zákazníků a čelit výzvám dnešní doby ohledně energetických úspor.​Přední světové know-howRádi se s Vámi podělíme o naše know-how, podívejte se na naši nabídku seminářů a školen


Více informací zde​

​​​

Software a nástrojeUsnadníme Vám návrhy soustav, nabízíme škálu návrhových a výpočtových programů i nástrojů. Více informací zde.


Více informací zde​​

​​​

Kontaktujte nás

Rádi nasloucháme požadavkům našich zákazníků, neváhejte nás kontaktovat.

Více informací zde​​​​​​​

Vyhledávání produktů 

S naším rychlým vyhledávačem snadno objevíte širokou řadu našich výrobků. Může třídit podle značky, použití nebo kategorie výrobk​.​

Otevřeno

IMI HEIMEIER