Přinášíme praktická školení a zásadní poznatky o HVAC

​​​

Nezbytné know-how k dosažení maximálního výkonu systému vytápění a chlazení

Výzkumem a vývojem inovativních výrobků i služeb, které přináší špičková řešení, se zabýváme již desítky let. Za tu dobu jsme dali dohromady široké spektrum znalostí, jež bychom s Vámi rádi sdíleli. Proto jsme založili program Hydronic College zaměření na pořádání odborných seminářů a školení pro různé profese zabývající se HVAC, v rámci kterého školíme i naše zaměstnance.

Věříme, že společné sdílení znalostí napomáhá správnému vývoji oboru. Nyní, ještě více než kdy předtím, nám nejnovější poznatky pomáhají společně uspokojovat nově vznikající požadavky vyvolané změnou klimatu a potřebou snižování celkové energetické náročnosti.

Systémy HVAC spotřebovávají okolo 20 % celkové světové energie, proto je zajištění jejich efektivního fungování v dnešní době tak důležité. Naši seminářů se zúčastnilo již více než 200 000 účastníků po celém světě, kteří jsou dnes schopni nabyté poznatky i zkušenosti aplikovat, a zvýšit tak celkovou maximální účinnost systému vytápění či chlazení v obytnýc​h, administrativních a dalších budovách.

Získejte nejlepší znalosti od jedničky na trhu 
Náš program Hydronic College nabízí nejnovější znalosti a školení, které poskytují praktické informace i rady o optimalizaci HVAC soustav pro zlepšení energetické účinnosti soustav a jejich výkonu. Neboť optimalizovaný systém je schopen přinést úspory až 30 % a zároveň dosáhnout kvalitní regulace i vnitřního tepelného komfortu. Naše semináře a školení Vás vybaví potřebným know-how, abyste dosáhli maxima při realizaci nebo optimalizaci HVAC soustav.
K probíraným tématům patří:
  • Udržování tlaku
  • Soustavy s proměnným průtokem
  • Regulace systému
  • Vyvažovací metody a regulace teploty v místnosti
  • Trendy v oboru, vývoj technologií a legislativa
  • Fakta a poznatky v řadě konkrétních aplikací
  • Seminář věnovaný celkovému návrhu soustavy a jejího výkonu

Rádi ale připravíme témata seminářů podle Vašich konkrétních potřeb. Pro specifický seminář neváhejte kontaktovat naše obchodní zástupce či technické poradce.

Praktické semináře
Naše praktická tréninková centra Vám umožní, abyste ze společně stráveného času s námi získali co nejvíce. Věříme, že kombinace teorie a praxe je nejlepší variantou, jak Vás naučit něco nového, proto jsou naše centra vybavena plně funkčními demo rampami, které Vám umožní poznat a vyzkoušet si práci s různými HVAC systémy včetně jejich konfiguraci pro optimální výkon.
Náš tým odborníků má bohaté zkušenosti v oboru HVAC a nadále podstupuje pravidelná školení, aby udržel krok s nejnovějším technologickým vývojem a teoretickými poznatky v oboru.
Každý absolvent na konci semináře obdrží certifikát, který je známkou jeho osobního rozvoje a profesního růstu.

Témata seminářů 

Přečtěte si více o nabídce témat našich seminářůVíce informací zde​​

Přinášíme praktická školení a zásadní poznatky o HVAC