Přinášíme praktická školení a zásadní poznatky o HVAC

​​​

Nezbytné know-how pro dosažení maximálního výkonu soustav vytápění a chlazení

Již desítky let se zabýváme výzkumem a vývojem inovativních výrobků a služeb a naše značky Heimeier, TA a Pneumatex patří mezi tradiční stálice oboru vytápění a chlazení. Máme zkušenosti s více než 100 000 projekty různých velikostí a specifik po celém světě. A právě na základě znalostí a nabytých zkušeností vzešla myšlenka na jejich sdílení. Vytvořili jsme proto unikátní sérii odborných seminářů a školení, zabývajících se oborem vytápění a chlazení, který využívají nejen naši zaměstnanci, ale hlavně odborná veřejnost.

S vývojem technologií a moderních komunikačních nástrojů jde ruku v ruce snaha o maximální výkonnost a uživatelský komfort, minimální spotřebu energií a co nejmenší dopad na životní prostředí. Proto je třeba neustále sledovat trendy a rozšiřovat si své znalosti. Systémy vytápění a chlazení se podílejí na 20% spotřeby světové energie, proto patří mezi nejvíce diskutované. Je nejen důležité navrhnout soustavy s moderními technologicky vyspělými produkty, ale také je umět správně instalovat, uvést do provozu a regulovat tak, aby se jejich výhody využily na maximum. Nové produkty často dokáží sledovat provozní ukazatele soustavy v reálném čase, proto je nutné umět data správně diagnostikovat a reagovat na ně.

Ty nejzásadnější informace jsou součástí naší IMI Akademie, série odborných seminářů, setkávajících se každoročně s velkým zájmem odborníků z řad montážních firem, velkoobchodů, techniků, projektantů, ale i studentů či developerů.

Ve školicí místnosti u nás v Humpolci se účastníci jednotlivých školení dozvědí nejen teoretické informace, naše rady a tipy, jak nejlépe a nejefektivněji soustavy navrhnout, zprovoznit a regulovat, ale zároveň si vyzkouší vybrané postupy i na našich ukázkových demo rampách.

Vedle osvědčených témat, jejichž popis najdete v kategorii Témata našich seminářů, můžeme připravit i školení na míru. 

Novinkou roku 2020 jsou online webináře o délce cca 40 minut, zaměřující se na vybraná témata. Sledujte na našich stránkách kategorii Webináře ONLINE, kde najdete všechny podrobnosti, chystaná témata i odkazy na záznamy realizovaných webinářů.

Zájem o naše semináře i online webináře nás velmi těší a motivuje, dotazy z vaší každodenní praxe jsou pro nás důležitým zdrojem informací, čemu musíte čelit a v jaké oblasti vám ještě můžeme pomoci.


Přinášíme praktická školení a zásadní poznatky o HVAC