Kariera dla specjalistów

​​​Nasze produkty mają godną pozazdroszczenia reputację dotyczącą ich jakości, niezawodności i wydajności. Chcemy, by nasi pracownicy prezentowali równie wysoki poziom.


Najlepsi ludzie tworzący rozwiązania najwyższej jakości
Jeśli poświęcasz się temu, co robisz i jesteś w stanie wykorzystać swoje zdolności, wiedzę i doświadczenie, by wspólnie z nami dbać o utrzymywanie liderskiej pozycji to jesteś osobą, której szukamy. Potrzebujemy ludzi, którzy świetni w tym co robią i zdolni do tworzenia biznesowej wartości dodanej dla całej firmy.​

Jeśli dołączysz do nas, to staniesz się częścią zespołu, który opracowuje innowacyjne technologie i produkty, które pomagają uczynić świat czystszym, bardziej wydajnym i zrównoważonym.
Pomożemy Ci doskonalić umiejętności, stworzymy możliwości do rozwoju kariery i odegrania dużej roli w rozwoju IMI Hydronic Engineering jako wiodącego dostawcy w branży innowacyjnych produktów i rozwiązań HVAC. 

Odkrywanie talentów i pielęgnowanie rozwoju
Szukamy osób z motywacją, zaangażowaniem i talentem, którzy wesprą nas w rozwoju biznesu. 
Poza zaangazowanie swoich umiejętności i nastawieniem na osiągnięcie sukcesu oczekujemy, że będziesz częścią zespołu, który pracuje efektywnie niezależnie od okoliczności. W zamian będziemy inwestować w Twój rozwój osobisty i pomożemy zbudować Ci karierę w IMI Hydronic Engineering. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o możliwości rozwoju kariery w IMI Hydronic Engineering, prosimy odwiedź: 
 


Kariera w IMI Hydronic Engineering​

Dowiedz się wiecej o możliwościach w IMI Hydronic Engineering.


Czytaj więcej​

Kariera dla specjalistów