Międzynarodowy Program Absolwencki

​​​Istniejemy dzięki innowacjom i zależymy od pomysłowych, utalentowanych i zaangażowanych absolwentów, dzięki czemu kontynuujemy naszą długą tradycję dostarczania energooszczędnych rozwiązań HVAC do każdego zakątka świata. 

Wielkie wyzwania i jeszcze większe możliwości

Każdy absolwent, który dołączy do Graduate Programme w IMI Hydronic Engineering, będzie częścią organizacji liczącej 2000 osób, której zadaniem jest poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań dla dzisiejszych wyzwań w zakresie klimatu wewnątrz pomieszczeń. 
Podczas realizacji programu będziemy oczekiwać od Ciebie WIELKICH rzeczy, przy czym możesz liczyć na wszelką pomoc, aby stać się efektywnym członkiem zespołu i firmy.

Dla nas jako firmy globalnej działającej na pięciu kontynentach i obecnej na rynkach w 34 krajach, Graduate Programme jest niezwykle ważny w każdym miejscu, w którym prowadzimy działalność.
"Cały okres Graduates programme był czasem wielu wyzwań i zwiedzonych miejsc. Zaczynając od Olkusza, przez Erwitte w Niemczech, Birmingham w Anglii, kończąc jako Inżynier Projektu w Dallas (Texas) w USA."
Daniel Pawluśkiewicz
Inżynier Projektu 
IMI Hydronic Enginnering

Przeczytaj więcej wspomnień Daniela poniżej. 

Kliknij tutajKoncentrujemy się jednak na rozwoju naszych talentów w trzech kluczowych lokalizacjach:Polska, Niemcy i Szwecja.

Czego oczekujemy od kandydatów?

Poszukujemy absolwentów następujących kierunków:
  • Mechanika,
  • Elektronika,
  • Mechatronika,
  • Inżynieria produkcji,
  • Kierunki pokrewne.
Jeśli kształcisz się w jednej z tych dziedzin, to możesz być osobą, której właśnie szukamy. 
Po zakwalifikowaniu do programu weźmiesz udział w ambitnych projektach, już od samego początku. 
Program obejmuje cztery relokacje trwające sześć miesięcy. To Twoja szansa, aby zapoznać się z różnymi kulturami, rozwinąć swoją wiedzę i doświadczenie oraz odegrać ważną rolę w naszych działaniach badawczo-rozwojowych.
Wielotorowe​ podejście do rozwoju absolwentów
Udział w programie wiąże się z poznaniem takich obszarów jak: R&D, zarządzanie projektami, działania operacyjne, techniki sprzedaży. Przez cały czas możesz liczyć na wsparcie doświadczonego pracownika, jak również na możliwość pozyskania istotnej wiedzy od lokalnych liderów. 

Po ukończeniu programu oferujemy Ci możliwość kontynuowania kariery w oddziale IMI Hydronic Engineering w Twoim kraju. ​

Możesz dowiedzieć się znacznie więcej o Graduate Programme w IMI Hydronic Engineering tutaj: 

​Zobacz jak wspominają nasz program nasi stażyści:
Agnieszka​Daniel


​Paweł
Adrian
    


​Michał
 

​Andre


Paulina
    Program dla Absolwentów


Możesz dowiedzieć się znacznie więcej o Programie dla Absolwentów w IMI Hydronic Engineering.

Home