Każdy pracownik ma znaczenie

​Przyciąganie wspaniałych ludzi, to dopiero pierwszy krok - pomoc w rozwijaniu ich umiejętności, które będą wspierać nasz rozwój, ma zasadnicze znaczenie dla powodzenia misji IMI Hydronic Engineering.

Solidne programy rozwojowe

Utrzymanie pozycji światowego lidera w branży zależy od rozwoju naszych talentów. Jesli chcemy zostać w czołówce w branży, musimy prowadzić skuteczne programy rozwojowe. W 2015 roku wprowadziliśmy serię programów, które zapewniają odpowiednie możliwości kształcenia i uczenia się pracowników calej firmy. 

Naszym celem jest:


  • zapewnienie sukcesji kadry zarządzającej - co gwarantuje utrzymanie umiejętności i wiedzy na odpowiednim poziomie,
  • stałe podnoszenie umiejętności zarządczych - wspieranie zarządzania w celu identyfikacji potrzeb szkoleniowych i rozwojowych oraz wspomaganie rozwoju pracowników w całej firmie,
  • podnoszenie umiejętności technicznych - ulepszamy nasze programy dla absolwentów, by nie tylko przyciągnąć najlepszych ludzi, ale żeby pomóc im w rozwoju kariery.
Innowacyjne możliwości uczenia się
Uwzględniamy innowacyjne podejście do rozwoju w branży rozwiązań hydraulicznych i równie innowacyjnie podchodzimy do rozwoju naszych pracowników. Nasz portal e-learningowy IMI Learn ma na celu wspieranie rozwoju każdego pracownika. 

IMI Learn zapewnia zintegrowane usługi edukacyjne, które pomagają każdemu pracownikowi rozwijać potrzebne umiejętności i zachowania zgodne z potrzebami grupy IMI.

Zarządzanie talentami​
Pracujemy intesywnie, aby zapewnić następną generację menedżerów poprzez wspieranie ich rozwoju osobistego. 
Tu możesz dowiedzieć się więcej na temat naszych inicjatyw​. ​

Jeśli brzmi to dla Ciebie interesująco, prosimy o kontakt
Jesteśmy zawsze gotowi, aby porozmawiać z WIELKIMI ludźmi, którzy odpowiadają profilowi kandydata i mogą okazać się cennymi pracownika IMI Hydronic Engineering. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o pracy z nami, skontaktuj się z nami bezpośrednio. Wyślij swoje CV​

Skontaktuj się z nami

Cenimy sobie kontakt z naszymi potencjalnymi kandydatami.Napisz d​o nas​Każdy pracownik ma znaczenie