BHP

​​​Gdy chodzi o zdrowie i bezpieczeństwo naszych ludzi, to nie ma miejsca na kompromis.

Bezpieczne, atrakcyjne miejsca pracy
Szczęśliwi i zdrowi pracownicy są priorytetem IMI Hydronic Engineering. Wiemy, że bezpieczne i zdrowe środowisko pracy ma kluczowe znaczenie, jeśli chodzi o pozyskanie twórczych specjalistów o wysokiej wartości. Wiemy, że nasze produkty i nasza wiedza mogą również pomóc naszym klientom w tworzeniu podobnych, zdrowych środowisk. 

BHP: Proces ciągły  

Zapewnienie dobrego samopoczucia pracownikom, to proces ciągły w IMI Hydronic Engineering. Szkolimy regularnie naszych pracowników i informujemy ich o ryzyku jakie wiąże się z wykonywaną pracą. Poprawa warunków pracy i bezpieczeństwa to proces ciągły, który realizujemy poprzez regularną ocenę ryzyka zawodowego oraz zbieranie informacji od pracowników na temat miejsc i zdarzeń potencjalnie niebezpiecznych. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie problemy bezpieczeństwa były rozwiązywane jak najszybciej. Zawsze, gdy zdarzy się wypadek, dokładnie analizujemy całe zdarzenie i wyciągamy właściwe wnioski w celu podjęcia odpowiednich działań, które pozwolą nam zminimalizować ryzyko podobnych wypadków w przyszłości.
To, jak poważnie traktujemy nasze obowiązki, znajduje odzwierciedlenie w naszych działaniach. Wprowadziliśmy Zintegrowany System Zarządzania, którego częścią jest System Zarządzania Bezpieczeństwem w oparciu o normę BS OHSAS 18001. System ma na celu usprawnienie wszelkich procesów w naszej firmie. Jesteśmy zdeterminowani, aby rozwijać zaplanowane i zdyscyplinowane podejście do poprawy stanu BHP we wszystkim, co robimy teraz i w przyszłości.
​
BHP