Współpraca

Twoje potrzeby są wyjątkowe, dlatego współpracujemy w realizacji specyficznych potrzeb każdego klienta. Każdy element naszych systemów hydraulicznych jest przeznaczony do zapewnienia optymalnej sprawności - nasza wiedza o tym, jak potrafimy skutecznie współdziałać w celu zapewnienia wiodących rozwiązań w branży jest tym, co nas wyróżnia.


Pracujemy z Wami, aby osiągnąć lepszą sprawność systemu

Pracując razem, osiągamy DOSKONAŁE rezultaty. 
 Poszczególne elementy konstrukcyjne firmy IMI Hydronic Engineering przeznaczone są do harmonijnej współpracy w zakresie rozwiązań HVAC i zapewniają optymalną wydajność w całym okresie żywotności systemów.

Mamy podobne relacje z naszymi klientami. Gdy będziemy pracować razem, aby zrozumieć nawzajem swoje specyficzne potrzeby, możemy osiągnąć wielkie rzeczy. 

Maksymalne uproszczenie
Rozumiemy, że instalatorzy i wykonawcy potrzebują prostych, łatwych do zainstalowania produktów, które pomogą im wykonać zadanie szybko, sprawnie i za pierwszym razem. Nasze produkty są zaprojektowane tak, aby współdziałały bezproblemowo i zapewniały maksymalną wydajność przy montażu. Pomagają one zapewnić, że po wprowadzeniu rozwiązań IMI Hydronic Twoi klienci będą zadowoleni, gdyż ich oczekiwania zostaną spełnione, instalacja będzie działać skutecznie w zakresie uruchomienia i zminimalizowania potencjalnych przestojów. 
 ​

Maksymalna wydajność i niezawodność
Poprawne wykonanie instalacji za pierwszym razem jest niezwykle ważne dla wykonawców. Kompleksowe instalacje mogą być koszmarem logistycznym, ale dzięki ścisłej współpracy z Tobą opracowaliśmy szereg elementów, które umożliwiają osiągnięcie celu za pierwszym razem. Nasze podejście zapewnia, że projekty o różnej wielkości, od pojedynczych instalacji domowych do wielkich projektów komercyjnych, są proste w obsłudze, ekonomiczne i zapewniają doskonałą wydajność w ciągu wielu lat eksploatacji.

Produkty, których klienci potrzebują zawsze i wszędzie

Wiemy, jak klienci mogą być wymagający, dlatego ściśle współpracujemy z hurtowniami na całym świecie, aby zapewnić Państwu produkty, których klienci potrzebują, kiedy ich potrzebują i gdzie ich potrzebują. Dzięki rozległej sieci dystrybucyjnej w 34 krajach i latach spędzonych nad udoskonaleniem efektywności łańcucha dostaw, nie zawiedziemy ani Państwa, ani Państwa klientów.


Wieloletnie korzyści dla właścicieli i inwestorów

Znaczenia solidnych, wysokowydajnych rozwiązań HVAC dla właścicieli i inwestorów nie można pominąć. Sprawnie sterowane, zrównoważone i zoptymalizowane systemy HVAC pozwalają osiągnąć wymierne korzyści finansowe i pomagają stworzyć wspaniałe miejsca do życia, pracy i zabawy. 
 Dzięki zrozumieniu Państwa potrzeb jesteśmy w stanie zapewnić długotrwały spokój umysłu i zrównoważone, energooszczędne rozwiązania.

Ułatwienie zarządzania

Wiemy, jak ważne jest dla specjalistów zarządzających obiektami zagwarantowanie stałej wysokiej wydajności rozwiązań HVAC w całym okresie eksploatacji. Każdy produkt firmy IMI Hydronic Engineering jest zaprojektowany i zbudowany tak, aby działał sprawnie i nie doszło do uszkodzenia instalacji HVAC przy zapewnieniu długoterminowej niezawodności i przy minimalnym zakresie konserwacji.


  • Dowiedz się więcej o tym, jak wiele usług dostarczamy
Przeczytaj więcej​​

Współpraca