TA-CBI aktualizacja

Pobierz tutaj (.ZIP)

Nowa wersja oprogramowania dla TA-CBI. 

TA-CBI aktualizacja - wersja PR5F
W marcu 2009 TA udostępniła nową wersję TA-CBI systemu operacyjnego (wersja PR5C.1). Nowa wersja ma na celu aktualizację bazy danych zaworów Tour and Andersson.
Dodatkowe wersje.
TA pomyślnie udostępniła urządzenie TA-CBI-HP, które umożliwia pomiar różnicy ciśnień nawet do 10 bar. Do tego urządzenia również dostępne jest oprogramowanie. W celu uzyskania dalszych informacji, bądź pomocy, prosimy o kontakt z lokalnym oddziałem IMI Hydronic Engineering.
Prosimy o zapoznanie się z poniższym tekstem przed instalacją oprogramowania na TA-CBI:
Komunikacja pomiędzy komputerem osobistym a TA-CBI jest możliwa po zainstalowaniu na komputerze najnowszej wersji TA Select:. W celu otrzymania płyty z oprogramowaniem prosimy o kontakt z IMI Hydronic Engineering lub o sciągnięcie programu ze strony www.
Do zainstalowania oprogramowania na TA-CBI potrzebny jest przedłużacz łączący go z komputerem. Przewód ten można dostać w najbliższym oddziale IMI Hydronic Engineering.
Przedłużacz potrzebny jest jedynie w celu aktualizacji oprogramowania. Do przesłania danych z pomiaru z TA-CBI do komputera wymagany jest zwykły przewód.
Dodatkowo istnieje możliwość użycia przewodu TA-CBI USB (nr katalogowy 52-197-071).
Przeczytaj to zanim zainstalujesz oprogramowanie na TA-CBI:
Aby przegrywać dane pomiędzy TA CBI a komputerem (TA Select ) należy zainstalować najnowsze oprogramowanie TA Select.​​


TA-CBI aktualizacja