IMI HEIMEIER

​​​​​​Światowy lider w technologii regulacji termostatycznej


​Innowacyjne rozwiązania dla wszystkich Twoich potrzeb regulacji termostatycznej 

Skuteczna regulacja termostatyczna jest jednym z najważniejszych sposobów regulowania temperatury w pomieszczeniach - zwiększa efektywność energetyczną i zwiększa ogólną wydajność w systemach HVAC - dlatego spędziliśmy całe lata na opracowaniu innowacyjnych rozwiązań zapewniających kompleksową regulację. 

 Założona w 1928 roku firma IMI HEIMEIER jest dziś światowym liderem w zakresie technologii regulacji termostatycznej i partnerem dla tysięcy klientów HVAC na całym świecie. 
Nasza szeroka gama, skonstruowanych przez niemieckich inżynierów, głowic termostatycznych, zaworów ręcznych i automatycznych termostatów grzejnikowych, elektronicznych grzejników i grzejników podłogowych jest oparta na wysokiej wydajności i długoterminowej sprawności.

Są łatwe w montażu, proste w konfiguracji i zgodne z międzynarodowymi normami certyfikacji. Wszystkie nasze produkty są przedmiotem rozległych badań jakościowych i testów szczelności przed opuszczeniem naszej fabryki: daje to naszym klientom pewność, że podczas wybierania lub instalowania produktu firmy IMI HEIMEIER zagwarantowana jest funkcjonalność i długoterminowa wydajność.

Zmniejszenie zużycia energii i tworzenie idealnych klimatów w pomieszczeniach

Produkty IMI HEIMEIER pomagają stworzyć klimat w pomieszczeniach, produkty są bezpieczne, wygodne i przede wszystkim energooszczędne. Istnieje wiele dowodów ilustrujących, jak odpowiednie termostatyczne technologie regulacji mogą przyczynić się do osiągnięcia znaczących oszczędności i poprawy wydajności systemu. 
Na przykład:
  • Dokładnie skonfigurowane termostatyczne zawory grzejnikowe mogą zmniejszyć zużycie energii nawet o 28% w porównaniu z grzejnikowymi zaworami ręcznymi.
  • Wymiana głowic termostatycznych starego typu (te wyprodukowane przed 1988 r.) na nowoczesne wersje może dać nawet 7% oszczędności energii.​​
Nieustannie dążymy do tworzenia nowych technologii regulacji termostatycznej, aby sprostać oczekiwaniom klientów i stawić czoła wyzwaniom oszczędzania energii dnia dzisiejszego. ​

​​

Wiodąca w branży wiedza praktyczna

Zapoznaj się z naszymi szkoleniami i seminariami, które pomogą Ci dowiedzieć się, jak osiągnąć optymalną wydajność systemów HVAC.
​Przeczytaj więcej​​

Narzędzia, oprogramowanie i aplikacje
Obejrzyj naszą ofertę narzędzi, oprogramowania i aplikacji, które pomogą Ci łatwo, szybko i skutecznie zoptymalizować instalacje HVAC.​


Przeczytaj więcej​​
​​

​​

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy zawsze zadowoleni, gdy nasi klienci odzywają się do nas, więc bądźmy w kontakcie. ​

Napisz do nas​​​

Wyszukiwarka produktów​

Poznaj nasz bogaty wybór produktów i znajdź w łatwy sposób odpowiednie produkty dla Twoich potrzeb. Można filtrować według marki, zastosowania lub kategorii produktu.​​

Otwarty

IMI HEIMEIER