IMI PNEUMATEX

​​​​​​​​​​​​​Pionierskie rozwiązania w celu utrzymania ciśnienia, separacji zanieczyszczeń i odgazowania dla systemów HVAC
​​


Zapewnienie optymalnego systemu utrzymania ciśnienia, separacji zanieczyszczeń i odgazowania 
Utrzymywanie optymalnego ciśnienia i zapewnienie, że systemy HVAC pozostaną wolne od pozostałości zanieczyszczeń, osadów i drobin metalowych jest jedną z głównych dróg do energooszczędności i trwałości instalacji.
Różnice ciśnienia mogą mieć wpływ na wydajność i w dłuższej perspektywie mogą uszkodzić instalację z powodu obecności zabrudzenia i gazu w systemie.
Wierzymy, że zapobieganie jest znacznie lepsze niż leczenie i opracowaliśmy szeroką gamę produktów, które pomogą Ci skutecznie kontrolować ciśnienie, prosto i skutecznie usunąć zanieczyszczenia i gazy oraz zwiększyć wydajność i trwałość.​

Wysokiej jakości produkty dla zapewnienia optymalnej wydajności 
Dziś proponujemy szereg rozwiązań, które pomagają stworzyć stabilne i trwałe systemy HVAC, przy utrzymaniu wydajności, opłacalności i energooszczędności.

Rozwiązania dla utrzymania ciśnienia ​
Nasz asortyment naczyń wzbiorczych jest wyjątkowy. 
  • W przeciwieństwie do innych producentów, nasze produkty wykonane są z zastosowaniem worków z gumy butylowej, co zwiększa odporność (mają najniższą przepuszczalność na świecie), minimalizuje zanieczyszczenia systemu i tym samym przewyższa konkurencję, dlatego bez wahania oferujemu pięć lat gwarancji na wszystkie naczynia.
  • Nasze rozwiązania dla utrzymania ciśnienia, zarówno pompy, jak i sprężarki, zapewniają wysoką wydajność i umożliwiają pełną kontrolę i łączność za pośrednictwem nowego panelu sterowania BrainCube Connect.
Separacja zanieczyszczeń i rozwiązania dla odgazowywania

Nasza znakomita oferta rozwiązań dla odgazowania i usuwania zabrudzeń, osadów i metalowych drobin zapewnia niesamowitą wydajność.
 Oto trzy powody, dla których są one potrzebne:

  • Nasza unikalna technologia cyklonowa może okazać się nawet do 9 razy bardziej wydajna niż inne technologie stosowane w podobnych produktach i może zwiększyć żywotność pomp oraz innych elementów systemu.
  • Czysty system, to wydajny system: pozostałości brudu, osadu i drobin metalicznych w rurach mogą zwiększyć koszty pompowania aż o 35% w ciągu pierwszych lat eksploatacji.
  • 1 mm kamienia kotłowego może zwiększyć zużycie energii aż o 9%, a powietrze gromadzące się w grzejnikach może zmniejszyć produkcję ciepła nawet o 80%.


​Rozwiązania dla wody pitnej​

Zapewniamy także utrzymanie ciśnienia w rozwiązaniach dla wody pitnej, które oferują wyjątkowy standard higieny i efektywności.Worki naczyń wzbiorczych wykonane są z gumy butylowej, która została specjalnie opracowana do zastosowań dla wody pitnej i jest certyfikowana zgodnie z: PED/DEP 97/23/EC.  ​


​​

Wiodąca w branży wiedza praktyczna
Zapoznaj się z naszymi szkoleniami i seminariami, które pomogą Ci dowiedzieć się, jak osiągnąć optymalną wydajność systemów HVAC.​
Przeczytaj ​więcej​​

​​

Narzędzia, oprogramowanie i aplikacje
Obejrzyj naszą ofertę narzędzi, oprogramowania i aplikacji, które pomogą Ci łatwo, szybko i skutecznie zoptymalizować instalacje HVAC.​


Przeczytaj więcej​​
​​

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy zawsze zadowoleni, gdy nasi klienci odzywają się do nas, więc bądźmy w kontakcie. ​

​Napisz do nas​​​

Wyszukiwarka produktów​

Poznaj nasz bogaty wybór produktów i znajdź w łatwy sposób odpowiednie produkty dla Twoich potrzeb. Można filtrować według marki, zastosowania lub kategorii produ​ktu.​​​​​​

Otwarty

IMI PNEUMATEX