Vademecum - poradnik szybkiego doboru

​​Praktyczny poradnik ułatwiający szybki dobór oraz wybor właściwych produktów dla marek: IMI Pneumatex, IMI TA, IMI Heimeier 

Od dziś będziesz mógł w każdej chwili odpowiedzieć sobie samemu na wiele nurtujących Cię pytań i wątpliwości, a wszystko to dzięki podręcznym opracowaniu, z którego będziesz mógł korzystać zarówno przed komputerem, jak i bezpośrednio na budowie.


Zdajemy sobie sprawę z tego, że największym wyzwaniem dla współczesnego projektanta, jak i instalatora jest wybór odpowiedniego rozwiązania bazującego na konkretnych produktach spośród całej gammy produktów oferowanych przez wiele firm w naszej branży.

Stąd zaproponowana idea samodoskonalenia własnych umiejętności przy doborze najczęściej wykorzystywanych produktów.


Najważniejszą zaletą tej formy opracowania jest to, że w tak podręcznej formie znajdziesz wszystko to, co jest Ci potrzebne do wstępnego doboru produktu.​Podstawowe informacje na temat produktów oraz ich unikalne funkcje ułatwią ich rozróżnianie, np. czym się różnią od siebie głowice termostatyczne i która wybrać.

Istotnym elementem poradnika jest obecność wszystkich podstawowych danych technicznych produktów m.in. Kvs, skok, połączenie, wymiary, ciśnienie robocze, przepływy, rodzaj sygnału i wiele innych, dzięki czemu w łatwy sposób możemy dobrać optymalny produkt do różnych aplikacji.

Poza podstawowymi parametrami technicznymi produktów, przedstawione zostały uproszczone metody doboru różnych produktów w oparciu o określone parametry techniczne instalacji.

Szybki dobór naczynia wzbiorczego, zaworu bezpieczeństwa, separatora powietrza / zanieczyszczeń od dziś nie stanowi już problemu.


Dla każdego produktu wyszczególniono cechy go wyróżniające, dzięki czemu bez problemu dotrzesz do właściwego rozwiązania, gwarantującego maksymalne korzyści z jego zastosowania. Wiele z tych wyróżniających cech zilustrowano w sposób graficzny, co również ułatwia jego odczytanie i zrozumienie.


Vademecum zawiera także wykaz nomogramów i suwaków dostępnych do doboru zaworów równoważących, regulacyjnych, termostatycznych, regulatorów różnicy ciśnienia, naczyń wzbiorczych itp;


Korzyści:

  • podręczna forma
  • przejrzysta grafika
  • szybkość i ułatwienia w wyborze produktu
  • łatwy i poprawny dobór produktów
  • główne cechy opisujące i wyróżniające produkt
  • szeroka oferta produktowa
  • dostępność w wersji elektronicznej jak i papierowej

Jeśli jesteś zainteresowany wersją papierową poproś naszego pracownika o dostarczenie kontakt.​

Wersję cyfrową znajdziesz tutaj.
Vademecum - poradnik szybkiego doboru