Skontaktuj się z nami

​​​​​​​​​ ​Naciśnij przycisk i zadaj pytanie Ekspertowi na czacie!

  
 

  
 

Dział Obsługi Klienta:

Agata Feliksik
Koordynator Działu Obsługi Klienta
Tel: +48 327 588 203
agata.feliksik@imi-hydronic.com
Małgorzata Syguła-Barczyk
Specjalista Działu Sprzedaży
Tel: +48 327 588 237
malgorzata.sygula@imi-hydronic.com
Ilona Habera
Młodszy Specjalista Działu Sprzedaży
Tel: +48 327 931 323
ilona.habera@imi-hydronic.com

Składanie zamówień

zamowienia@imi-hydronic.com

Przygotowanie ofert

oferty@imi-hydronic.com

Godziny pracy Biura​ Obsługi Klienta 8.00 - 16.00

Dział Sprzedaży:

Budownictwo komercyjne

Mariusz Filar
Menadżer ds. techniczno-handlowych
Tel: +48 502 736 753
mariusz.filar@imi-hydronic.com
Województwa:
pomorskie, warmińsko-mazurskie
Tomasz Makowski
Menadżer ds. techniczno-handlowych
Tel: +48 502 736 749
tomasz.makowski@imi-hydronic.com
Województwo:
mazowieckie
Krzysztof Borawski
Inżynier Sprzedaży
Tel: +48 505 034 875
Krzysztof.Borawski@imi-hydronic.com
Województwa:
podlaskie, mazowieckie, lubelskie
Jacek Buczek
Menadżer ds. techniczno-handlowych
Tel: +48 502 736 747

Jacek.Buczek@imi-hydronic.com
Województwa:
małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie,
Tadeusz Bednarek
Menadżer ds. Kluczowych Klientów
Tel: +48 502 736 755
Tadeusz.Bednarek@imi-hydronic.com
Województwa:
łódzkie, kujawsko-pomorskie, ​
Mateusz Wierzbicki
Menadżer ds. techniczno-handlowych
Tel: +48 502 736 748
mateusz.wierzbicki@imi-hydronic.com
Województwa:
dolnośląskie, opolskie
Piotr Bachta
Menadżer ds. techniczno-handlowych
Tel: +48 ​502 736 362​
piotr.bachta@imi-hydronic.com
Województwo:
śląskie
Łukasz Kaczorowski
Menadżer ds. techniczno-handlowych
Tel: +48 502 736 754‬
lukasz.kaczorowski@imi-hydronic.com
Województwa:
wielk​opolskie, zachodnio-pomorskie, lubuskie


Budownictwo mieszkaniowe

Maciej Hanus
Inżynier Sprzedaży
Tel: +48 502 736 745
maciej.hanus@imi-hydronic.com
Województwa:
śląskie, dolnośląskie, opolskie
Sebastian Nowak
Inżynier Sprzedaży
Tel: +48 502 736 751
sebastian.nowak@imi-hydronic.com

Województwa:
​małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie, ​


Wsparcie techniczne:

Konrad Kargul
Menedżer ds. Kluczowych Klientów
konrad.kargul@imi-hydronic.com
Mirosław Tylek
Koordynator Projektów
projekty.esc@imi-hydronic.com
Rafał Łępa
Młodszy Koordynator Projektów
projekty.esc@imi-hydronic.com
Mikołaj Dusza
Młodszy Specjalista Działu Sprzedaży
projekty.esc@imi-hydronic.com


Kadra zarządzająca:
Sławomir Świątecki
Dyrektor Zarządzający​
Tel: +48 502 736 361

Slawomir.Swiatecki@imi-hydronic.com

​​

Formularz - zapytanie

Zawsze jesteśmy chętni, by usłyszeć Twoją opinię i odpowiedzieć na wszelkie nurtujące Cię pytania. Jeśli chcesz się znami skontaktować i nie wiesz do kogo napisać wypełnij formularz kontaktowy poniżej, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio pod adresem​:

IMI International Sp. z o.o.
32-300 Olkusz, Olewin 50A
tel. 32 75 88 200, fax 32 75 88 200


Pozostałe zapytania

Dziękujemy za pobranie. Jeśli pobieranie nie rozpocznie się po 30 sekundach Kliknij tutaj ."
Skontaktuj się z nami