Skontaktuj się z nami

​Naciśnij przycisk i zadaj pytanie Ekspertowi na czacie!

 

 

Dział Obsługi Klienta:

Agata Feliksik
Manager Działu Obsługi Klienta
Tel: +48 327 588 203
agata.feliksik@imi-hydronic.com
Małgorzata Syguła-Barczyk
Specjalista Działu Obsługi Klienta
Tel: +48 327 588 237
malgorzata.sygula@imi-hydronic.com
Ilona Habera
Młodszy specjalista Działu Obsługi Klienta
Tel: +48 327 931 323
ilona.habera@imi-hydronic.com
Patrycja Kiełtyka
Asystent działu obsługi klienta i reklamacji
Tel: + 327 931 314
patrycja.kieltyka@imi-hydronic.com

Składanie zamówień

zamowienia@imi-hydronic.com

Przygotowanie ofert

oferty@imi-hydronic.com

Godziny pracy Biura​ Obsługi Klienta 8.00 - 16.00

Dział Sprzedaży:

Budownictwo komercyjne i mieszkaniowe

Mateusz Wierzbicki
Manager Regionu Zachodniego
Tel: +48 502 736 748
mateusz.wierzbicki@imi-hydronic.com

Natalia Aubek
Inżynier sprzedaży
Tel: +48 502 736 755
natalia.aubek@imi-hydronic.com
Województwa:
dolnośląskie, łódzkie
Łukasz Kaczorowski
Inżynier sprzedaży
Tel: +48 502 736 754‬
lukasz.kaczorowski@imi-hydronic.com
Województwa:
wielk​opolskie, zachodnio-pomorskie, lubuskie
Mariusz Filar
Inżynier sprzedaży
Tel: +48 502 736 753
mariusz.filar@imi-hydronic.com
Województwa:
pomorskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie

Tomasz Makowski
Manager Regionu Centralnego
Tel: +48 502 736 749
tomasz.makowski@imi-hydronic.com
Województwa:
mazowieckie, podlaskie



Konrad Kargul
Manager Regionu Południowego
Tel: +48 519 066 464
konrad.kargul@imi-hydronic.com

Jacek Buczek
Inżynier sprzedaży
+48 502 736 747
Jacek.Buczek@imi-hydronic.com
Województwa:
małopolskie, świętokrzyskie

Piotr Bachta
Inżynier sprzedaży
Tel: +48 ​502 736 362​
piotr.bachta@imi-hydronic.com
Województwo:
śląskie, opolskie
Sebastian Nowak
Inżynier sprzedaży
Tel: +48 502 736 751
sebastian.nowak@imi-hydronic.com
Województwa:
podkarpackie, lubelskie


Wsparcie techniczne:

Rafał Łępa
Koordynator projektów - Region Centralny
​Tel: +48 502 736 744
rafal.lepa@imi-hydronic.com
​Mirosław Tylek
Koordynator projektów - Region Południowy
Tel: +48 500 468 779
miroslaw.tylek@imi-hydronic.com
Tomasz Kopeć
Koordynator projektów - Region Zachodni
Tel: +48 519 066 457
tomasz.kopec@imi-hydronic.com

Weryfikacja projektów i value engineering:
projekty.esc@imi-hydronic.com

Kadra zarządzająca:
Sławomir Świątecki
Dyrektor Zarządzający​
Tel: +48 502 736 361
Slawomir.Swiatecki@imi-hydronic.com

​​

Formularz - zapytanie

Zawsze jesteśmy chętni, by usłyszeć Twoją opinię i odpowiedzieć na wszelkie nurtujące Cię pytania. Jeśli chcesz się znami skontaktować i nie wiesz do kogo napisać wypełnij formularz kontaktowy poniżej, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio pod adresem​:

IMI International Sp. z o.o.
32-300 Olkusz, Olewin 50A
tel. 32 75 88 200, fax 32 75 88 200



Pozostałe zapytania

Dziękujemy za zapytanie.
Skontaktuj się z nami