Skontaktuj się z nami

​​​​ ​Naciśnij przycisk i zadaj pytanie Ekspertowi na czacie!

  
 

  
 

Dział Obsługi Klienta:

Agata Feliksik
Koordynator Działu Obsługi Klienta
Tel: +48 327 588 203
agata.feliksik@imi-hydronic.com
Małgorzata Syguła-Barczyk
Specjalista Działu Sprzedaży
Tel: +48 327 588 237
malgorzata.sygula@imi-hydronic.com
Mikołaj Dusza
Asystent Działu Sprzedaży i Marketingu
Tel: +48 327 931 314
mikolaj.dusza@imi-hydronic.com
Ilona Habera
Asystent działu Sprzedaży
Tel: +48 327 931 323
ilona.habera@imi-hydronic.com

Składanie zamówień

zamowienia@imi-hydronic.com

Przygotowanie ofert

oferty@imi-hydronic.com


Dział Sprzedaży:

Budownictwo komercyjne

Mariusz Filar
Menadżer ds. techniczno-handlowych
Tel: +48 502 736 753
mariusz.filar@imi-hydronic.com
Województwa:
pomorskie, zachodnia część warmińsko-mazurskiego, wschodnia część zachodnio-pomorskiego (w tym Koszalin i Kołobrzeg)
Tomasz Makowski
Menadżer ds. techniczno-handlowych
Tel: +48 502 736 749
tomasz.makowski@imi-hydronic.com
Województwo:
mazowieckie
Krzysztof Borawski
Inżynier Sprzedaży
Tel: +48 505 034 875
Krzysztof.Borawski@imi-hydronic.com
Województwa:
podlaskie, mazowieckie
Jacek Buczek
Menadżer ds. techniczno-handlowych
Tel: +48 502 736 747

Jacek.Buczek@imi-hydronic.com
Województwa:
małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie, lubelskie
Tadeusz Bednarek
Menadżer ds. Kluczowych Klientów
Tel: +48 502 736 755
Tadeusz.Bednarek@imi-hydronic.com
Województwa:
łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie, zachodnia część zachodnio-pomorskiego
Mateusz Wierzbicki
Menadżer ds. techniczno-handlowych
Tel: +48 502 736 748
mateusz.wierzbicki@imi-hydronic.com
Województwa:
dolnośląskie, opolskie
Piotr Bachta
Menadżer ds. techniczno-handlowych
Tel: +48 ​502 736 362​
piotr.bachta@imi-hydronic.com
Województwo:
śląskie


Budownictwo mieszkaniowe

Maciej Hanus
Inżynier Sprzedaży
Tel: +48 502 736 745
maciej.hanus@imi-hydronic.com
Województwa:
śląskie, dolnośląskie, opolskie
Sebastian Nowak
Inżynier Sprzedaży
Tel: +48 502 736 751
sebastian.nowak@imi-hydronic.com

Województwa:
​małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie, lubelskie


Wsparcie techniczne:

Konrad Kargul
Menedżer ds. Kluczowych Klientów
Tel: +48 519 066 464
konrad.kargul@imi-hydronic.com
Mirosław Tylek
Kordynator Projektów
projekty.esc@imi-hydronic.com
Rafał Łępa
Specjalista ds. technicznych i ofertowania
projekty.esc@imi-hydronic.com


Kadra zarządzająca:
Andrzej Bilski
Dyrektor Zarządzający
Tel: +48 502 736 760

Andrzej.Bilski@imi-hydronic.com
Sławomir Świątecki
Dyrektor Techniczno-Handlowy
Tel: +48 502 736 361

Slawomir.Swiatecki@imi-hydronic.com




Formularz - zapytanie

Zawsze jesteśmy chętni, by usłyszeć Twoją opinię i odpowiedzieć na wszelkie nurtujące Cię pytania. Jeśli chcesz się znami skontaktować i nie wiesz do kogo napisać wypełnij formularz kontaktowy poniżej, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio pod adresem​:

IMI International Sp. z o.o.
32-300 Olkusz, Olewin 50A
tel. 32 75 88 200, fax 32 75 88 200


Pozostałe zapytania

Dziękujemy za pobranie. Jeśli pobieranie nie rozpocznie się po 30 sekundach Kliknij tutaj ."
Skontaktuj się z nami