Halo-B – Nowa Bombowa głowica
Najmocniejsza głowica od IMI Heimeier ukazuje swoje nowe bombowe oblicze. Delikatny minimalistyczy design chowa w swojej konstrukcji wysoką twardość i wytrzymałość na siłę 1000N przyłożonej prostopadle do głowicy.

2020-10-15
​Nowa głowica Halo-B odziedziczyła po głowicy Halo stylowy design pasujący do pomieszczeń, w których każdy element jest częścią wizji artystycznej projektanta. Grzejnik z głowicą Halo-B nie musi (bo też nie powinien być) chowany za zasłonami, obudowami, bo eleganckie wykończenie głowicy będzie pasować do większości aranżacji.

Tak jak w przypadku Halo, dzięki płaskiej powierzchni łatwiej utrzymuje się jej czystość i idealnie nadaje się do szpitali oraz innych placówek służby zdrowia. Jej antywandalowa konstrukcja sprawdzi się w szkołach, gdzie wytrzymałość i odporność na nieoczekiwane i niestandardowa pomysłowość użytkowników (dzieci, młodych dorosłych) będzie pozwalała jej na długotrwałą pracę i utrzymywanie stabilnej temperatury.


​Dzięki wewnętrznej blokadzie nastawy nie musisz obawiać się, że ktoś będzie zmieniać Twoje ustawienia. Po zablokowaniu nastawy głowica będzie dalej się kręcić pozwalając wytworzenie fałszywego poczucia istotnego wpływu na temperaturę otoczenia przez niechcianego operatora. Takie rozwiązanie znajdzie zastosowanie na klatkach schodowych, miejscach publicznych, gdzie pojawia się wiele osób o różnych upodobaniach grzewczych.

Pokrętłem można kręcić bez końca, a nastawa nie ulegnie zmianie.

Zabezpieczenie antykradzieżowe jest kluczowe w miejscach podwyższonego ryzyka. Gdy zdarzają się przypadki tzw. „znikających żarówek, papieru toaletowego i głowic termostatycznych" nie ma lepszego wyjścia jak stosować głowice z systemem antykradzieżowym. Bezproblemowa głowica termostatyczna do zadań specjalnych Halo-B pojawi się już z początkiem nowego roku.

Dane techniczne:

  • Zastosowanie: Systemy ogrzewania

  • Funkcje: Do regulacji temperatury w pomieszczeniu.
  • Ochrona przed zamarzaniem.
  • Temperatury pracy: 8 °C - 26 °C
  • Temperatura: Maksymalna temperatura czujnika: 50°C
  • Kolor: Biały RAL 9016
  • Wytrzymałość na zginanie (siła przyłożona prostopadle do zamontowanej głowicy): min. 1000 N.

Zapisz się do naszego newslettera, by nie przegapić premiery głowicy Halo-B.Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

Zarejestruj się
Tak
Halo B nowa odsłona antywandalowej głowicy