ISH 2019
Po pierwsze łączność, kontrola i energooszędność

2019-02-12

Już niedługo zaczynają się targi ISH we Frankfurcie w Niemczech - i my też tam będziemy z naszymi najnowszymi rozwiązaniami HVAC. W tym roku skupiamy się na optymalnym zużyciu energii i lepszej kontroli. 
IMI TA zaprezentuje cyfrowy siłownik TA-Slider, którego gama została ostatnio rozszerzona o nowe możliwości wraz z komunikacją z BUS. Od teraz możesz wykorzystać pełen potencjał naszych siłowników w zależności od wyzwania, któremu musisz sprostać. 
IMI Pneumatex w tym roku skupia się na łączności. Nasz sterownik BrainCube pozwala na pełen dostęp i kontrolę instalacji w każdej chwili i poprzez podłączone urządzenie lub za pośrednictwem BMS. Szeroki wybór rozwiązań utrzymania ciśnienia zapewni bezpieczeństwo każdemu systemowi niezależnie czy potrzebujesz rozwiązania kompresorowego, pompowego, z lub bez uzupełnieniem wody lub odgazowywania.
IMI Heimeier pojawi się z rozwiązaniem termostatycznym dla inteligentnych domów, które pojawi się wiosną tego roku w Niemczech i Austrii. Nasze rozwiązanie pozwala na kontrolę rozwiązań grzejnikowych, ogrzewania podłogowego, a także ich kombinacji. 


Zobacz jak nasze produkty radzą sobie w akcji:
Poniedziałek 11 Marca – Piątek 15 Marca
Stoisko E06, Hala 9.1 

Stand_003_small.jpg

ISH 2019