Zjistěte, jak Vám můžeme pomoci​

Špičková řešení pro všechny typy zákazníků a jakýkoliv projekt. 


Jsem instalatér nebo dodavatel​ Další
Jsem projektant​Další
Jsem velkoobchodní partner​Další
Jsem majitel, investor nebo správce budovy​Další​​​​​​​​​

Přední světové řešení HVAC soustav, které Vám zajistí jedinečné vnitřní klima

Společnost IMI Hydronic Engineering přináší množství inovativních, udržitelných a cenově dostupných produktů, které Vám poskytnou správné řešení již od začátku projektu. Po řadu let se zabýváme vývojem řešení pro HVAC soustavy a komponenty, které Vám umožní dosáhnout optimálního výkonu systému, teď i v budoucnu.
Více informací zde​ 

Naše značky​

Vyvíjíme vysoce kvalitní a inovativní výrobky s vynikající podporou služeb již více než 100 let.​​​​​Prozkoumejte náš sortiment


Naše výjimečná řada udržitelných, inovativních a kvalitních výrobků pro HVAC soustavy Vám pomůže vytvořit optimální vnitřní klima. Naše produkty se snadno instalují, udržují a nabízí ideální odpověď na dnešní i budoucí požadavky.
Více informací zde​

​​​​​​​Ke staženídownload-our-software.png


Vytvořili jsme rozsáhlou databázi technické dokumentace obsahující PDF dokumenty, instruktážní videa a další užitečné informace pro dosažení maximálního užitku při použití našich výrobků a HVAC řešení.
Více informací zde

Kde nás najdeteFind-your-nearest-location.png


Jsme celosvětová společnost se zastoupením ve 34 zemích. Proto bez ohledu na to, kde se právě nacházíte, pokud máte zájem o špičkové výrobky a řešení pro vytápění a chlazení budov, jsme tu pro Vás.

​​​​​​Hledáte dokument?


Vytvořili jsme rozsáhlou databázi technické dokumentace obsahující PDF dokumenty, instruktážní videa a další užitečné informace pro dosažení maximálního užitku při použití našich výrobků a HVAC řešení​.​​

Zúčastněte se našich seminářů


Naše vzdělávací centrum Hydronic College Vám nabízí možnost dozvědět se více o nejnovějším vývoji v oblasti HVAC. Věříme, že předáváním informací můžeme dosáhnout nejlepšího výsledku v praxi, snížit spotřebu energií a zajistit optimální výkon soustav.

Knihovna know-howAccess-the-Knowledge-Hub.png


V naší knihovně know-how naleznete vše, co potřebujete vědět o vyvažování, jeho teoretických základech, diagnostice a rovněž informace o tom, jak si poradit při odstraňování potíží v HVAC soustavách. Informace, které Vám umožní z našich produktů získat co nejvíce.
Více informací zde​​​

Kariéra v IMIWhy-work-for-IMI.png


Naši lidé jsou tím, co dělá IMI Hydronic Engineering jedinečnou firmou. Jsme odhodláni najít nejtalentovanější lidi a jako své zaměstnance je rozvíjet tak, aby patřili mezi nejlepší v oboru a mohli naše hodnoty předávat našim zákazníkům. Patříte mezi lidi, kteří jsou schopni pracovat v duchu hodnot IMI Way?

IMI v akci

Air and dirt can undermine system performance
14 června 2018
Nové webové stránky
13 února 2017
TA-Slider
13 února 2017
Eclipse - expert na průtok
13 února 2017
TA-Modulator
13 února 2017
IMI Hydronic Engineering - Česká republika