Ons team

​SALES TEA​​M
Peter Peek​
Managing Director / Head of Sales
Mobiel nummer: +31 6 51 57 20 06
E-mail: Peter.peek@imi-hydronic.com

Peter Jan Huisman
Technical Director / HC Associate
Mobiel nummer : +31 6 51 18  82 23
E-mail: Peterjan.huisman@imi-hydronic.com
Youssef Rahaoui
Manager Key Accounts /
Head of Key Accounts
Mobiel nummer: +31 6 51 20 29 24
E-mail: Youssef.rahaoui@imi-hydronic.com
Duncan Versteeg
Key Accountmanager, regio Noordwest
Mobiel nummer: +31 6 51 54 23 70
E-mail: Duncan.versteeg@imi-hydronic.com


Roelof Liezen
Key Accountmanager
Regio Midden/Noord
Mobiel nummer: +31 6 53 24 91 54
E-mail: Roelof.liezen@imi-hydronic.com

Vacante functie
Key Accountmanager
Regio Zuid Nederland


Erik Olden
Manager Groothandel & OEM/
Head of OTC & OEM
Mobiel nummer: +31 6 51 11 77 72
E-mail: Erik.olden@imi-hydronic.com

Ed IJtsma
Accountmanager Groothandel & OEM/
Accountmanager OTC & OEM
Regio Zuid
Mobiel nummer: +31 6 22 99 40 71
E-mail : Ed.ytsma@imi-hydronic.com


Bert van der Pijl
Accountmanager Groothandel & OEM/
Accountmanager OTC & OEM
Regio Noordoost
Mobiel nummer: +31 6 53 57 86 40
E-mail: Bert.vanderpijl@imi-hydronic.com
Marco Hakhoff
Accountmanager Groothandel & OEM/
Accountmanager OTC & OEM
Regio Noordwest/Midden
Mobiel nummer: +31 6 30 39 85 97
E-mail: Marco.hakhoff@imi-hydronic.com




 CUSTOMER CARE CENTER
 Business Support / Technical Customer Support
 Voor orders, offerte aanvragen, service en documentatie

 Richard Schaafstra
 Head of Customer Care Center
 Telefoon: +31 172 49 20 41

Bert Haverkamp
Customer care
Telefoon: +31 172 49 20 41
E-mail: Bert.haverkamp@imi-hydronic.com
​         Carla van der Hoeven
         Service en calibration
         Telefoon: +31 172 49 20 41
         E-mail: Carla.vanderhoeven@imi-hydronic.com
​ 
Matthijs Stapel
Sales- & Order Administration
Telefoon: +31 172 49 20 41
Pauli de la Rie
Secretary Sales & CCP
Telefoon: +31 172 49 20 41

E-mail: Pauli.delarie@imi-hydronic.com

 Algemene en technische vragen kunt u mailen aan:

 MARKETING & COMMUNICATION
 Jolanda van Leeuwen
 Telefoon: +31 172 49 20 41

 
 FINANCE
Shaan Sheikh
Country Finance Manager a.i.
Telefoon: +31 172 44 60 82
Elly Staring
Credit controller
Telefoon: +31 172 44 60 82




Ons team