Ons team

​SALES TEA​​M
Peter Peek​
Managing Director / Head of Sales
Mobiel nummer: +31 6 51 57 20 06
E-mail: Peter.peek@imi-hydronic.com

Peter Jan Huisman
Technical Director
Mobiel nummer : +31 6 51 18  82 23
E-mail: Peterjan.huisman@imi-hydronic.com
David Molevelt
Key Account Manager, Regio Zuid-Oost
Mobiel nummer: +31 6 30 69 19 61
E-mail : David.molevelt@imi-hydronic.com

​Duncan Versteeg
Key Account Manager, Regio West
Mobiel nummer: +31 6 51 54 23 70
Erik Olden
Key Account Manager, Regio Noord Oost
Mobiel nummer: +31 6 51 11 77 72
E-mail: Erik.olden@imi-hydronic.com

Marco Hakhoff
Account Manager, Regio Noordwest/Midden
Mobiel nummer: +31 6 30 39 85 97
E-mail: Marco.hakhoff@imi-hydronic.com
Bert van der Pijl
Account Manager, Regio Noordoost
Mobiel nummer: +31 6 53 57 86 40
E-mail: Bert.vanderpijl@imi-hydronic.com
Ed Ytsma
Account Manager, Regio Zuid/Zuidwest
Mobiel nummer: +31 6 22 99 40 71
E-mail : Ed.ytsma@imi-hydronic.com

 Roelof Liezen
 Key Account Manager
 Pressurisation & Water Quality
 Mobiel nummer: +31 6 53 24 91 54
 E-mail: Roelof.liezen@imi-hydronic.com


 CUSTOMER CARE CENTER
 Voor orders, offerte aanvragen, service en documentatie

 Telefoon: +31 172 49 20 41

Voor de uitbreiding van ons Customer Care Center zijn wij momenteel op zoek naar een enthousiaste collega, lees hier verder

 MARKETING
 Jolanda van Leeuwen
 Secretary Marketing
 Telefoon: +31 172 49 20 41

 
 FINANCE
Hans Koster
Controller
Telefoon: +31 172 44 60 82

Elly Staring
Credit controller
Telefoon: +31 172 44 60 82
Matthijs Stapel
Order Administration
Telefoon: +31 172 49 20 41
Pauli de la Rie
Secretary Sales & Order Administrator
Telefoon: +31 172 49 20 41

E-mail: Pauli.delarie@imi-hydronic.com


Ons team