Ons team

​SALES TEA​​M
Peter Peek​
Managing Director / Head of Sales
Mobiel nummer: +31 6 51 57 20 06
E-mail: Peter.peek@imi-hydronic.com

Peter Jan Huisman
Technical Director
Mobiel nummer : +31 6 51 18  82 23
E-mail: Peterjan.huisman@imi-hydronic.com
David Molevelt
Key Account Manager, regio Zuidoost
Mobiel nummer: +31 6 30 69 19 61
E-mail : David.molevelt@imi-hydronic.com

​Duncan Versteeg
Key Account Manager, regio Noordwest
Mobiel nummer: +31 6 51 54 23 70
Erik Olden
Key Account Manager, regio Noordoost
Mobiel nummer: +31 6 51 11 77 72
E-mail: Erik.olden@imi-hydronic.com

 Roelof Liezen
 Key Account Manager, regio Midden/Noord
 Mobiel nummer: +31 6 53 24 91 54
 E-mail: Roelof.liezen@imi-hydronic.com

Youssef Rahaoui
Key Account Manager, regio Zuidwest
Mobiel nummer: +31 6 51202924
E-mail: Youssef.rahaoui@imi-hydronic.com
Ed Ytsma
Account Manager, regio Zuidoost
Mobiel nummer: +31 6 22 99 40 71
E-mail : Ed.ytsma@imi-hydronic.com


Bert van der Pijl
Account Manager, regio Noordoost
Mobiel nummer: +31 6 53 57 86 40
E-mail: Bert.vanderpijl@imi-hydronic.com
Marco Hakhoff
Account Manager, Regio Noordwest/Midden
Mobiel nummer: +31 6 30 39 85 97
E-mail: Marco.hakhoff@imi-hydronic.com




 CUSTOMER CARE CENTER
 Voor orders, offerte aanvragen, service en documentatie

 Richard Schaafstra
 Team Leader Customer Care Center
 Telefoon: +31 172 49 20 41

Bert Haverkamp
Customer Care
Telefoon: +31 172 49 20 41
E-mail: Bert.haverkamp@imi-hydronic.com
​   Carla van der Hoeven
   Service en kalibratie
   Telefoon: +31 172 49 20 41
   E-mail: Carla.vanderhoeven@imi-hydronic.com
​ 

 Algemene en technische vragen kunt u mailen aan:


Voor ons Customer Care Center zijn wij op zoek naar een enthousiaste collega, heb je interesse? Lees dan hier verder.

 MARKETING & COMMUNICATION
 Jolanda van Leeuwen
 Telefoon: +31 172 49 20 41

 
 FINANCE
Hans Koster
Controller
Telefoon: +31 172 44 60 82

Elly Staring
Credit controller
Telefoon: +31 172 44 60 82
Matthijs Stapel
Sales- & Order Administration
Telefoon: +31 172 49 20 41
Pauli de la Rie
Sales- & Order Administration
Telefoon: +31 172 49 20 41

E-mail: Pauli.delarie@imi-hydronic.com




Ons team