Ons team

​SALES TEA​​M
Peter Peek​
Managing Director / Head of Sales
Mobiel nummer: +31 6 51 57 20 06
E-mail: Peter.peek@imi-hydronic.com

Peter Jan Huisman
Technical Director / HC Associate
Mobiel nummer : +31 6 51 18  82 23
E-mail: Peterjan.huisman@imi-hydronic.com
Youssef Rahaoui
Manager Key Accounts /
Head of Key Accounts
Mobiel nummer: +31 6 51 20 29 24
E-mail: Youssef.rahaoui@imi-hydronic.com
Dennis Laurier
Key Accountmanager
Regio Zuid
Mobiel nummer: + 31 6 51 54 23 70 
E-mail: Dennis.laurier@imi-hydronic.com

Roelof Liezen
Key Accountmanager
Regio Midden/Noord
Mobiel nummer: +31 6 53 24 91 54
E-mail: Roelof.liezen@imi-hydronic.com

Michael Hiep
Key Accountmanager
Regio Noordwest

Mobiel nummer: +31 6 30 69 19 61
E-mail: Michael.hiep@imi-hydronic.com

Erik Olden
Manager Groothandel & OEM/
Head of OTC & OEM
Mobiel nummer: +31 6 51 11 77 72
E-mail: Erik.olden@imi-hydronic.com

Ed Ytsma
Accountmanager Groothandel & OEM/
Accountmanager OTC & OEM
Regio Zuid
Mobiel nummer: +31 6 22 99 40 71
E-mail : Ed.ytsma@imi-hydronic.com


Bert van der Pijl
Accountmanager Groothandel & OEM/
Accountmanager OTC & OEM
Regio Noordoost
Mobiel nummer: +31 6 53 57 86 40
E-mail: Bert.vanderpijl@imi-hydronic.com
Marco Hakhoff
Accountmanager Groothandel & OEM/
Accountmanager OTC & OEM
Regio Noordwest/Midden
Mobiel nummer: +31 6 30 39 85 97
E-mail: Marco.hakhoff@imi-hydronic.com




 CUSTOMER CARE CENTER
 Business Support / Technical Customer Support
 Voor orders, offerte aanvragen, service en documentatie

​                                                                        Richard Schaafstra
Head of Customer Care Center
Telefoon: +31 172 49 20 41
E-mail: Richard.schaafstra@imi-hydronic.com                              
​                                                                           Mounir Kalai
 Inside Sales Engineer
 Telefoon: +31 172 49 20 41
 E-mail: Mounir.kalai@imi-hydronic.com

Bert Haverkamp  
Customer care
Telefoon: +31 172 49 20 41
E-mail: Bert.haverkamp@imi-hydronic.com

​ Vacante functie
 Inside Sales Engineer
 

Matthijs Stapel
Sales- & Order Administration
Telefoon: +31 172 49 20 41

Pauli de la Rie
Secretary Sales &
Customer Complaint Platform

Telefoon: +31 172 49 20 41

E-mail: Pauli.delarie@imi-hydronic.com



 Algemene en technische vragen kunt u mailen aan:

 MARKETING & COMMUNICATION
 Jolanda van Leeuwen
 Telefoon: +31 172 49 20 41

 
 FINANCE
Shaan Sheikh
Country Finance Manager a.i.
Telefoon: +31 172 44 60 82
E-mail: Shaan.sheikh@imi.hydronic.com
Elly Staring
Credit controller
Telefoon: +31 172 44 60 82




Ons team